Mūsų misija ir vertybės

Apie Viatris -Mūsų misija ir vertybės

MŪSŲ MISIJA

„Viatris“ įmonėje sveikatos priežiūros paslaugas matome ne tokias, kokios jos yra, bet kokios turėtų būti. Mes elgiamės drąsiai ir esame pasirengę būti stabilumo šaltiniu besikeičiančių sveikatos priežiūros poreikių pasaulyje.

Įgaliname žmones visame pasaulyje gyventi sveikiau kiekviename gyvenimo etape.

TO SIEKIAME PASITELKDAMI MŪSŲ VERTYBES:

PRIEINAMUMĄ

Tiekiame aukštos kokybės patikimus vaistus, neatsižvelgiant į geografinę padėtį ar aplinkybes.

LYDERYSTĘ

Remiame tvarias valdymo priemones ir naujoviškus sprendimus pacientų sveikatai gerinti.

PARTNERYSTĘ

Pasitelkiame savo kolektyvo patirtį, kad žmonėms pristatytume reikiamus produktus ir paslaugas.

Kompanijos „Viatris“ įvairus ir diferencijuotas paslaugų bei produktų asortimentas yra paremtas tarptautine komercine ir operatyvine patirtimi. Tiekiame patikimus, aukštos kokybės vaistus, kuriais gydomos 9 iš 10 Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) pripažintų pagrindinių mirties priežasčių. Daugiau nei 200 mūsų vaistų yra įtraukti į PSO svarbiausių medikamentų sąrašą.

Platų ir augantį asortimentą sudaro daugiau nei 1 400 molekulių daugybėje terapinių sričių, įskaitant geriausius bei žymiausius ir pasaulinį pripažinimą pelniusius prekės ženklų produktus, generinius vaistus (taip pat ir firminius bei sudėtinius), biologiškai panašius ir nereceptinius vaistus. Įmonės kompetencijos apima terapines sritis nuo širdies ir kraujagyslių ligų iki onkologijos, siūlome kokybiško gydymo galimybes daugiau nei dešimtyje pagrindinių terapinių sričių, tarp jų ir įvairių infekcinių bei neužkrečiamų ligų.

Turime vieną stipriausių pasaulinio lygio komercinių infrastruktūrų pramonėje. Pardavimo ir rinkodaros specialistų komanda užtikrina neturintį lygių pasiekiamumą visoje Šiaurės Amerikoje, Europoje, Azijos ir Ramiojo vandenyno regione bei besivystančiose rinkose.

Informacijos parengimo data 2021 m. rugsėjis

Mūsų įsipareigojimas kokybei

Apie Viatris - Mūsų įsipareigojimas kokybei

Pacientų ir vartotojų sveikatos apsauga, užtikrinant mūsų produktų kokybę ir saugumą, yra pagrindinis mūsų veiklos principas. Nuo produkto kūrimo iki žaliavų gamybos ar tiekimo iki gatavų vaistinių formų gaminimo kiekvienas mūsų plėtros, gamybos ir stebėjimo proceso žingsnis yra pagrįstas šiuo įsipareigojimu.

Informacijos parengimo data 2021 m. rugsėjis

MYL-LT-21-92